styczeń 2015:

Od wtorku, 30 grudnia (a w niektórych sklepach od 31 grudnia, tj. od środy) można już nabyć kolejny, styczniowy, świąteczny numer "Prawdę mówiąc".

  • Jaka jest jego zawartość - patrz tekst na głównej stronie portalu.
Aktualnie nie ma żadnych nadchodzących wydarzeń.

Skandaliczne wypowiedzi starosty Kwiatkowskiego

2011-09-30 09:49

-werbalne molestowanie podwładnych przez lidera PSL na Powiślu * co zrobią teraz z Kwiatkowskim władze PSL ? *** mieszkańcy Gręboszowa mogą kupić nasze pismo w sklepach w Woli Żelichowskiej,Borusowej lub Bieniaszowicach - wkrótce czeka Was niespodzianka!

W prawej kolumnie w "RELACJE FILMOWE" znaleźć można nagranie rozmowy starosty Kwiatkowskiego (lidera PSL w powiecie dąbrowskim) z kilkoma pracownikami starostwa powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej - w tym z dwoma kobietami.

Przeciwko temu skandalicznemu, seksistowskiemu traktowaniu kobiet przez Kwiatkowskiego w czasie służbowej narady w budynku starostwa, zaprotestowała już grupa mieszkanek powiatu dąbrowskiego, wysyłając pismo m.in. do Prokuratora Generalnego, Prezesa PSL Pawlaka i szefa PSL w Małopolsce Kosiniaka-Kamysza.

W swym liście kobiety (w wieku od 18 do 80 lat) protestują przeciw werbalnemu molestowaniu seksualnemu podwładnych przez Kwiatkowskiego (lidera PSL na Powiślu). Ciekawe jak się zachowają teraz władze PSL? Czy będą tolerować takie zachowanie swego towarzysza partyjengo i to tuż przed wyborami parlamentarnymi?

Stenogram tych poniżających pracownice starostwa wypowiedzi Tadeusza Kwiatkowskiego znaleźć można w najnowszym (październikowym) numerze naszego pisma oraz poniżej:

 

Jak starosta Kwiatkowski poniża swe podwładne

– stenogram fragmentów wypowiedzi

Obrzydliwe, poniżające traktowanie kobiet – podwładnych przez b. wicestarostę, a obecnego starostę powiatu dąbrowskiego (Małopolska), Tadeusza Kwiatkowskiego - w czasie pracy w urzędzie

Link do nagrania tej rozmowy – w czasie narady w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej (Małopolska) dnia 5 czerwca 2009 roku jest na portalu www.prawdemowiac.pl . Choć wypowiedzi nie zawsze są dobrze słyszalne, można je odtworzyć w całości.

W czasie służbowej narady w Starostwie rozmawiają ze sobą:

- ówczesny wicestarosta, a obecnie już starosta dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski (PSL),

- ówczesny dyrektor jednej z instytucji powiatowych,

- ówczesna i obecna zastępca naczelnika jednego z wydziałów w starostwie dąbrowskim,

- obecna jest przez chwilę przy rozmowie sekretarka, wnosząca herbatę.

Można z łatwością udowodnić, że nagranie to jest autentyczne. Czy Tadeusz Kwiatkowski narusza swymi wulgarnymi wypowiedziami, skierowanymi do kobiet, podwładnych, w czasie pracy, na terenie starostwa, np. artykuł 202, paragraf 1 Kodeksu karnego i in. oraz art.18,3 par.6 Kodeksu pracy, nie mówiąc już o naruszeniu podstawowych zasad etyki?

Spisane fragmenty wypowiedzi:

(...)

Kwiatkowski do sekretarki:

Niech Asia (urzędniczka starostwa, przyp.) przyjdzie, bo się tak stęskniła do pana dyrektora, że nie wiem, co między nimi jest. (starosta do sekretarki) – Jeszcze worek (z herbatą, przyp.) przynieś, bo chyba sobie swój włożę (do szklanki, przyp.). (sekretarka na to zawstydzona do starosty) – Jezu kochany... (starosta kontynuuje) – Jak przyszedł dyrektor, to zapomniałaś o wszystkim...

Kwiatkowski do dyrektora:

... A on mi mówi tak, że ja nalatuję na niego... jak dyrektor wróci ze starostwa, to zaraz go opierdala, noż kurwa mać, proszę mi natychmiast wyjść... albo taki głupi jest, albo kurwa rżnie wariata...

Kwiatkowski do zastępcy naczelnika (kobiety):

Aśka, kurwa jego mać... No to musicie się spotkać z dyrektorem (obecnym w czasie narady, przyp.)... Dyrektor jest na urlopie, musisz się spotkać... Jeszcze jedno pytanie Aśka, czy między kobietą a mężczyzną może dojść do stosunku w biegu... Asiu, czy między kobietą, a mężczyzną może dojść w biegu do stosunku....

Dyrektor do starosty:

Panie starosto, takie tematy, nie, no ja się zaczynam wstydzić, a co dopiero pani Joasia....

Starosta do zastępcy naczelnika:

No, ale Krzysiek nic z tego nie ma, kobieta z podniesioną spódnicą szybciej ucieka niż chłop z opuszczonymi portkami.... Joasiu dyrektor jest na urlopie... dysponuje czasem... możesz się z nim umówić do „konsultacji"....

Dyrektor do starosty:

Nie, nie, nie – bez takich insynuacji....

Zastępca naczelnika do starosty

– wymijająco odpowiada coś z zażenowaniem

 

 

____________________________________________________________________

 

Czy opłaca się zastraszać sprzedawców, by nie oferowali na swych półkach naszego pisma, przekonacie się już wkrótce na przykładzie gminy Gręboszów.

Ci, którym zależy na ograniczeniu liczby sklepów sprzedających "Prawdę mówiać" na terenie gminy Gręboszów, już niedługo przekonają się, że przez taki rodzaj białoruskiej cenzury łatwo można "wpaść z deszczu pod rynnę" lub inaczej mówiąc - że polityka zastraszania sprzedawców przyczynić się może - paradoksalnie - do zwiększenia liczby czytelników naszego pisma.

______________________________________________________________________

W pierwszych dniach października oglądalność naszego portalu wzrosła dokładnie 3-krotnie w stosunku do września, kiedy już była bardzo wysoka!

Sprzedaż ostatniego numeru "Prawdę mówiąc" w ciągu pierwszych trzech dni od ukazania się październikowego numeru jest ok. 2-krotnie większa niż we wrześniu, kiedy to pismo nasze docierało już do co czwartego  gospodarstwa domowego na terenie całego powiatu dąbrowskiego!

Na podstawie danych kilku sklepów można powiedzieć, że w ciągu miesiąca sprzedaje się więcej egzemplarzy "Prawdę mówiąc" niż wszystkich pozostałych gazet razem (!) w ciągu roku.

 


_______________________________________________________________________________________________________________Wróć

Komentował czerwony04-10-201114:41

skoro taki chamciuch jest najlepszym z powiatowych peeselowców to jacy są Ci pozostali z PSL-u . O zgrozo !!!!!!!!

Komentował heniek04-10-201119:50

To dobrze, redaktorze, że się chwalicie tymi wskaźnikami. A gdzie podziękowania dla internautów i czytelników, to przecież ich zasługa chyba?

Komentował prezes05-10-201111:50

trafiło nam pośmiewisko powiatowe

Komentował kobitka05-10-201111:57

słyszałam na mieście ze źródeł dobrze poinformowanych że za tym stoją dwie papużki jedena to obecny koalicjant a druga to kolega spółdzielca,

Komentował Czytelnik05-10-201114:11

Uprzejmie informuję, że w sklepie "CEZAR" w Luszowicah sprzedano już wszystkie egzemplarze nowego numera. Jeśli to możliwe to proszę jeszcze dostarczyć trochę egzemplarzy, ponieważ numer cieszy się bardzo dużym zinteresowaniem.

Komentował he he05-10-201119:25

dzisiaj w Dąbrowie przed starostwem było "ruchome" radio, które na ulicy przez głośniki informowało jak Kwiatkowski traktuje kobiety , to było dobre, urzędnicy ze starostwa kukali przez okna i słuchali "audycji" o Kwiatkowskim

Komentował filutek05-10-201119:40

Nie wiem, czy zwróciliście uwagę na nową sondę. Najpierw chyba zwolennicy PSL-u zarzucili portal swymi głosami i odpowiedź NIE prowadziła, ale teraz normalni zwyciężają, uważając zatrudnienie syna wójta LUPY z PSL w starostwie jako przykład nepotyzmu.

Komentował Bolek05-10-201121:09

No ale teraz zwolennicy Lupy zdecydowanie przegrywają. Dobrze, że wprowadziliście ograniczenie i że z jednego komputera mozna glosować jeden raz. Liczba komputerów w starostwie i urzędzie gminy w Radgoszczy jest ograniczona.

Komentował Kazek05-10-201121:14

Mam pytanie do pana radnego powiatowego Drożdżowskiego. Startował w tamtym roku do Europarlamentu z listy Prawica Rzeczypospolitej Marka Jurka. Jak teraz wytłumaczy popieranie starosty Kwiatkowskiego czy będzie domagał się jego rezygnacji po ujawnieniu tego skandalicznego nagrania? Podobne pytanie można zadać wicestaroście i radnemu Robertowi Panterze. Skoro tak bardzo manifestuje swoje przywiązanie do wiary katolickiej, czy teraz po tym, jak wie, kim jest Kwiatkowski, w dalszym ciągu będzie z nim w koalicji?

Komentował zorientowany06-10-201107:33

Znam trochę podwórko dąbrowskie i moja teoria jest taka - Pantera, Kaczmarski, a nawet Michalak i obecny sekretarz powiatu podpuszczają Kwiatkowskiego i namawiają go do wymiany ciosów z "Prawdę mówiąc", wiedząc, że Kwiatkowski w tej wojnie przegrać musi. Wówczas starostą zostanie Pantera, Kaczmarski lub sekretarz powiatu. To jest widoczne, że chodzi im o to, żeby rękoma "Prawdę mówiąc" "odstrzelić Kwiatkowskiego. A skąd są przecieki ze starostwa i te wszystkie informacje, które publikuje "Prawdę mówiąc". Podejrzewam, że od tych ludzi, obecnych "sojuszników" Kwiatkowskiego. Już teraz nie mogą się doczekać kiedy w końcu Kwiatkowski padnie.

Komentował Farafa07-10-201122:01

tak to jest jak się leczy kompleksy wyżywając się na kobietach....;/ żenada

Komentował TED09-10-201100:39

Mieszkam za granica i przez przypadek znalazlem wasz portal.Przeczytalem ten artykol i twierdze:Miej narodzie pretesje do siebie.Wybraliscie to macie.Nie do pomyslenia,by w cywilizowanym kraju taki calowiek piastowal takie stonowisko!!!!!!!

;

Komentował ewa09-10-201122:18

ludzie na takich stołkach powinni wcześniej stawać do konkursów i była by to wspaniała selekcja .buractwo nie pchało by się do władzy.

Komentował jan10-10-201114:04

Kądzielawie zazdrość Ci dupe ściska i nie możesz przeżyć tego, że już nigdzie nie ma nic do powiedzenia!............. fragfment usunięty zawierający obrażliwe slowa ............ zacznij publikować wszystkie komentarze a nie tylko te które sam napiszesz bo myślisz, że nikt o tym nie wie, że zamieszczasz tylko swoje komentarze, w których się wychwalasz!

ZAMIEŚĆ TEN KOMENTARZ!!!

Komentował Niania11-10-201121:34

wybory mamy za sobą teraz powróćmy do Dyzmy od parzonej torby, czy taki ordynus długo będzie zasiadał na stołku starosty Ja jestem gotowa zaangażować się w Komitet Odwołania tego buroka

Komentował mieszkanka12-10-201121:04

to nagranie powinno być uroczyście nagłośnione na sesji powiatu .żeby wszyscy przyjęli do wiadomości jakiego wybrali super-mena.my mieszkańcy się za niego wstydzimy.a co na to radni.czyżby to ten sam poziom.

Komentował bezpruderyjna13-10-201111:13

w calym starostwie powiatowym mamy wiecej kretaczy jak myslimy , (fragment usunięty)
...... mam wszystkie dokumenty wydawane w biurze geodezyjnym i nie zostaly wziete pod uwage tlumaczac mi ze czasami rolki od kopiarki przeskakuja i wydawane dokumenty moga posiadac blad ....och to okropnie (fragment usuniety)

Komentował bezpruderyjna13-10-201122:59

jak o kwiatkowskim mowa to nazwiska nie usuwacie ??jestem zawiedziona usunieciem tylu fragmentow z mojego postu i po co tu prawde mowic ?

Komentował romuś16-10-201110:23

Zamieszczacie co chcecie...
żal

Dodaj komentarz

* - pole wymagane