styczeń 2015:

Od wtorku, 30 grudnia (a w niektórych sklepach od 31 grudnia, tj. od środy) można już nabyć kolejny, styczniowy, świąteczny numer "Prawdę mówiąc".

  • Jaka jest jego zawartość - patrz tekst na głównej stronie portalu.
Aktualnie nie ma żadnych nadchodzących wydarzeń.

Robert Kądzielawa nie żyje

2015-03-19 17:33

- wielka strata dla Powiśla Dąbrowskiego

18 marca 2015 roku – nad ranem, w wieku 50 lat zmarł Robert Kądzielawa, wieloletni radny powiatowy, b. Przewodniczący Rady Powiatu Dąbrowskiego, wyjątkowo skuteczny przedsiębiorca dąbrowski , wydawca pisma i portalu „Prawdę mówiąc", troskliwy mąż, ojciec i dziadek, filantrop, ofiarny działacz społeczny i polityczny, człowiek, który kochał swój region – Powiśle Dąbrowskie, a ono odwzajemniało to uczucie (np. oddając na niego największą ilość głosów w ostatnich wyborach parlamentarnych), człowiek, który miał odwagę, by walczyć o prawdę, nawet jeśli wiązało się to z ryzykiem i problemami dla niego samego.


W imieniu własnym i mojej rodziny oraz wszystkich współpracowników redakcji pisma i portalu „Prawdę mówiąc" pragnę złożyć Rodzinie Roberta wyrazy najgłębszego współczucia. Robert pozostanie w naszej pamięci jako człowiek nieprzeciętny, gotowy do niesienia pomocy potrzebującym, odważny, a zarazem działający w sposób koncyliacyjny.

Wywiad z Robertem Kądzielawą: „Moje serce należy do Powiśla":

http://powisle.prawdemowiac.pl/newsreader/items/moje-serce-nalezy-do-powisla.html

Marek Ciesielczyk

PRAWDĘ MÓWIĄC


Filmy


Wróć

Komentował Mirek20-03-201505:03

RIP panie Robercie:(

Dodaj komentarz

* - pole wymagane