styczeń 2015:

Od wtorku, 30 grudnia (a w niektórych sklepach od 31 grudnia, tj. od środy) można już nabyć kolejny, styczniowy, świąteczny numer "Prawdę mówiąc".

  • Jaka jest jego zawartość - patrz tekst na głównej stronie portalu.
Aktualnie nie ma żadnych nadchodzących wydarzeń.

Pan Bóg pokarał opozycję w Szczucinie....

2014-11-13 17:58

- radni zrobili na złość burmistrzowi i odmorozili sobie (i mieszkańcom) uszy...

Gdy Pan Bóg chce kogoś pokarać, to mu rozum odbiera. Wszystko wskazuje na to, iż opozycyjni radni w Szczucinie zostali w taki sposób potraktowani przez Stwórcę (sic!).

Wszystkie gminy zabiegają o to, by powstawały na ich terenie specjalne strefy ekonomiczne, w których mogłyby powstawać nowe miejsca pracy. Opozycyjni wobec obecnego burmistrza Szczucina radni - jak się wydaje - chcieli zrobić mu (i mieszkańcom gminy) na złość i postanowili odmrozić sobie (i mieszkańcom przy okazji) uszy, blokując skutecznie kroki, które mogłyby prowadzić do powstania takiej strefy.

Poniżej prezentujemy fragmenty nagrań z ostatniej sesji Rady Miejskiej w Szczucinie. Radni opozycyjnego w stosunku do burmistrza klubu przegłosowali niewłączenie do porządku obrad głosowania nad wyrażeniem zgody na objęcie specjalną strefą ekonomiczną gruntów położonych na terenie miasta Szczucin.

Mieszkańcy Szczucina powinni mieć w pamięci nazwiska tych radnych, zwłaszcza gdy będą wrzucać 16 listopada kartę do urny wyborczej:

1. Gorzkowicz Andrzej
2. Żurek Kazimierz
3. Korczak Roman
4. Duda Jan
5. Jachym Marek
6. Furgał Franciszek
7. Chrabąszcz Mariusz
8. Sendor Henryk
9. Chrząszcz Maria

Drugi film prezentuje wypowiedź burmistrza Jana Sipiora na temat pracy Komisji Rewizyjnej (m.in. jej braku obiektywizmu).

Patrz niżej:

 

FilmyWróć

Komentował Romek13-11-201419:16

Brawo Radni!!! Wstyd mi za Was. To tak walczycie o naszą Gminę!!!???

Komentował Obywatel14-11-201416:05

http://www.szczucin.info.pl/index.php/121-przewidzelismy-manipulacje-burmistrza-jana-sipiora

Tak bo najlepiej zrobić strefę w miejscu gdzie praktycznie wszystko będzie trzeba od podstaw zrobić, a po drugie o ile wiem na dołach jest problem z wodami gruntowymi, wiec wybudujmy strefę i za parę lat ją zamknijmy :), ale przecież mamy na to hajs :) w sumie ważne tylko żeby on się zgadzał :). Żal żal żal wielki żal .... i smutek..., a do moich młodych rówieśników apeluje , jeżeli nadal się nic nie zmieni to za rok będziemy się bawić na wiankach na targowicy ;d, JAK SOBIE JE SAMI ZROBIMY ! ohh tyle było imprez w tym roku :)

Komentował Tomasz14-11-201421:53

Szkoda ze nikt na tym filmie nie powoedzial ze chodzilo o grunt tak trudny do przystosowania ze trwalo by to kilka lat lub kilkanascie nie mowiac o kosztach. Nie pominmy ze ogladajac glosowanie ma sie wrazenie ze nikt nie wie o co chodz, nawet Pan burmistrz nie wiedzial w jakiej sprawie glosowal poniewaz podniosl reke poczym opuscil czym predzej. Co wy na ty?

Komentował Marcin21-11-201408:55

Chyba podnosił rękę chcąc wskazać, że radny Wadas też zagłosował za wprowadzeniem uchwały do porządu obrad sesji...

Dodaj komentarz

* - pole wymagane