styczeń 2015:

Od wtorku, 30 grudnia (a w niektórych sklepach od 31 grudnia, tj. od środy) można już nabyć kolejny, styczniowy, świąteczny numer "Prawdę mówiąc".

  • Jaka jest jego zawartość - patrz tekst na głównej stronie portalu.
Aktualnie nie ma żadnych nadchodzących wydarzeń.

Na co wydaje pieniądze Marcin Kuta - dyrektor szpitala i kandydat PO do sejmiku?

2014-11-13 17:09

- ulotka ze zdjęciem dyrektora na pierwszej stronie sfinansowana z pieniędzy szpitala!

Gdy w Polsce umierają chorzy na raka z powodu braku pieniędzy na ich leczenie, dyrektor miejskiego szpitala w Tarnowie (gdzie rządzi PO), Marcin Kuta, który jest równocześnie kandydatem Platformy Obywatelskiej do Sejmiku, finansuje ze środków szpitalnych druk ulotki, na której, na pierwszej stronie jest jego zdjęcie!

Poniżej nasz komentarz do tego skandalu oraz odpowiedź dyrektora Kuty.

FilmyWróć

Komentował akpol13-11-201422:47

Pan Kuta nie potrzebuje promocji swojej osoby, tylko zrobil blad umieszczajac swoj wizerunek na calej stronie. Smieszne.I to akurat teraz przed wyborami. Kazdy moze skorzystac z uslug za darmo ( brawo ) Tylko kto skorzysta za darmo. Jakie beda kolejki, limity? Bedzie tez mozna skorzystac za pieniadze - i tu jest ten 'hak'. Jak wam nie wstyd promowac sie za nasze pieniadze, gdy sami zarabiacie krocie w stosunku do szarego pracownika. Ja osobiscie gardze lekarzami ktorzy zajmuja sie polityka. Lekarz powinien leczyc a nie politykowac. Panie Kuta , Pan Ciesielczyk ma racje!!!

Komentował Marcin06-01-201518:24

Marku skąd masz tyle siły na robienie stanczyka z siebie

Dodaj komentarz

* - pole wymagane