styczeń 2015:

Od wtorku, 30 grudnia (a w niektórych sklepach od 31 grudnia, tj. od środy) można już nabyć kolejny, styczniowy, świąteczny numer "Prawdę mówiąc".

  • Jaka jest jego zawartość - patrz tekst na głównej stronie portalu.
Aktualnie nie ma żadnych nadchodzących wydarzeń.

LZS OLESNO

2011-08-27 01:00

Drużyna LZS Olesno swoje pierwsze treningi pod wodzą trenera Mirosława Panka rozpoczęła w 2005 roku. Wówczas byli to w większości zawodnicy spoza gminy. Obecnie zawodnicy bardzo młodej wiekowo drużyny (średnia wieku 20 lat) doskonalą swoje zdolności motoryczne i umiejętności techniczne, które przynoszą efekty w postaci awansu drużyny do klasy „A".

„ Moim celem było stworzyć drużynę z młodzieży naszej gminy. Udało się to po kilku latach ciężkiej pracy zawodników, trenera oraz okazywanym wsparciu ze strony zarządu.
W tym sezonie zajęliśmy 9 miejsce, graliśmy zarówno lepsze jak i gorsze mecze. Do najlepszych należy zaliczyć dwumecz z Dąbrovią II, gdzie uzyskaliśmy 4 punkty. Słabsze momenty to mecze z Mędrzechowem i Ujściem Jezuickim. W przyszłej rundzie liczymy na wyższą lokatę w tabeli rozgrywkowej, chcielibyśmy również jak najwięcej ogrywać młodych zawodników, gdyż w nich są największe ambicje oraz chęć rywalizacji sportowej." - mówi trener.

tl_files/Galeria/LZS OLESNO/str. 22 - zdjecie 1.JPG

Nazwiska zawodników na zdjęciu

Stoją od lewej: Mirosław Panek (trener), Maciej Garbarz, Adam Halejcio, Radosław Hońdo, Dawid Dragan, Mateusz Marzec, Zbigniew Łos, Piotr Łos, Maksymilian Rzeszuto

Pierwszy rząd od prawej: Konrad Cieśla, Marcin Morawiec, Artur Marek, Grzegorz Wąsowicz, Mateusz Wałaszek, Dominik Wałaszek, Artur Giza

tl_files/Galeria/LZS OLESNO/str. 22 - zdjecie 2 - Miroslaw Panek.JPG

Trener Mirosław Panek

tl_files/Galeria/LZS OLESNO/str. 22 - zdjecie 3.JPG

tl_files/Galeria/LZS OLESNO/str. 22 - zdjecie 4.JPG

tl_files/Galeria/LZS OLESNO/str. 22 - zdjecie 5.JPG

Wróć

Komentował Wacek27-08-201117:07

Zyczę sukcesów zespołowi

Komentował zainteresowana29-08-201121:14

a kto przeprowadzał wywiad?????????? hm.....????????

Dodaj komentarz

* - pole wymagane