styczeń 2015:

Od wtorku, 30 grudnia (a w niektórych sklepach od 31 grudnia, tj. od środy) można już nabyć kolejny, styczniowy, świąteczny numer "Prawdę mówiąc".

  • Jaka jest jego zawartość - patrz tekst na głównej stronie portalu.
Aktualnie nie ma żadnych nadchodzących wydarzeń.

Dąbrowski szpital po odejściu dyrektor Kopczyńskiej

2014-07-18 09:40

- Pierwsza debata „NA CZERWONEJ KANAPIE" w redakcji PRAWDĘ MÓWIĄC

Prezentujemy pierwszą z cyklu debat dąbrowskich w naszej redakcji. Audycję nazwaliśmy „NA CZERWONEJ KANAPIE".

W tej pierwszej rozmowie na temat Powiśla wzięły udział przedstawicielki związków zawodowych pielęgniarek i położnych z dąbrowskiego szpitala. Mówią między innymi o tym, jak jest obecnie sytuacja w powiatowym szpitalu w Dąbrowie Tarnowskiej po odejściu dyrektor Kopczyńskiej.

W kolejnej debacie (za tydzień) NA CZERWONEJ KANAPIE wezmą udział potencjalni pretendenci do fotela burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej.

Patrz film niżej.


FilmyWróć

Komentował rodzic..04-09-201409:53

Nie wiem ale mam niestety wrazenie ze redaktor "Prawde Mowiac" potrafi przeprowadzac wywiady jedynie w sposob beszczelny i szyderczy. Troche smiac mi sie chce z tego, gdyz ogladajac te wszystkie filmiki powyzej a szczegolnie ten z Panem W-ce starosta, mozna bylo zauwazyc szczegolna uszczypliwosc i zawisc ze strony Pana Redaktora - a to chyba nie jest na poziomie adekwatnym do tytulu "Dr" jaki Pan posiada ? O troche wiecej wyczucia taktu prosimy.Ponadto, dziennikarz powinien byc obiektywny a Pan niestety nie jest wiec dla mnie kazdy przeprowadzony przez Pana wywiad nie ma znaczenia. Poza tym ludzie czepiaja się o słaby nabór w I LO? Chyba wiadome, ze mamy niz demograficzny, w konsekwencji czego z roku na rok jest coraz mniej klas i to nie tylko w LO ale tez w podstawowka bo nie ma na tyle dzieci/mlodziezy). I o co ten caly spor bo nie rozumiem? Apropo jeszcze wynikow matury - w calej Polsce tak kiepsko poszlo.Moj syn w tym roku zdawal i tez nie bylam zadowolona z jego wynikow a zaznacze ze chodzil do III LO w Tarnowie. Bacznie obserwuje wyniki matur z roku na rok i da sie zauwazyc ze sa coraz gorsze. Skoro nie ma Pan co robic to niech Pan przejedzie sie po wszystkich szkolach w Polsce i popyta o wyniki matur - Pan bedzie mial pelne rece roboty a dabrowa troche odetchnie od tego jadu, zawisci i nienawisci pisma "Prawde Mowiac". Dziekuje i Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

* - pole wymagane