styczeń 2015:

Od wtorku, 30 grudnia (a w niektórych sklepach od 31 grudnia, tj. od środy) można już nabyć kolejny, styczniowy, świąteczny numer "Prawdę mówiąc".

  • Jaka jest jego zawartość - patrz tekst na głównej stronie portalu.
Aktualnie nie ma żadnych nadchodzących wydarzeń.

Burmistrz Początek zastąpił Sejm?

2014-11-13 06:13

- Dzień Edukacji przesunięty o miesiąc!

Dopiero wczoraj, 12 listopada miało miejsce wręczenie nagród wyróżniającym się w pracy nauczycielom dąbrowskim, choć Dzień Edukacji Narodowej, zwany także Dniem Nauczyciela, kiedy odbywać się powinny takie uroczystości, był już miesiąc temu.

Jak łatwo się domyślić decyzja burmistrza Stanisława Początka o przesunięciu Dnia Edukacji na 12 listopada (formalnie może to zrobić Sejm - sic!) wiąże się zapewne z tym, iż za kilka dnia odbędą się wybory samorządowe i trzeba jakoś przypodobać się środowisku nauczycielskiemu.

Oczywiście inną zupełnie sprawą jest samo uhonorowanie dąbrowskich nauczycieli nagrodami burmistrza. Przysłowia - jak wiadomo - są mądrością ludu. Jedno z nich mówi: "Obyś cudze dzieci uczył". Oddaje ono dobrze trud, odpowiedzialność, jakie wiążą się z zawodem nauczyciela. Nagradzanie wyróżniającyh się w pracy nauczycieli jest sympatycznym gestem ze strony władz. Szkoda, że odbyło się to wszystko z miesięcznym opóźnieniem....

Poniżej więcej zdjęć oraz relacja filmowa. Napiszemy o tym w grudniowym numerze "Prawdę mówiąc".


Filmy
Wróć

Dodaj komentarz

* - pole wymagane